Гарантія

Гарантія та умови повернення товару.

Наш Інтернет-магазин автозапчастин, співпрацює виключно з офіційними дистриб'юторами, світових виробників автозапчастин на території України. Будь-який товар що продається у нашому магазині автозапчастин, має офіційну гарантію виробника, а також всі необхідні сертифікати (на товар який підлягає обов'язкової сертифікації на території України).

Інтернет-магазин B2MOTOR.COM Интернет-магазин B2motor.com – функціонує відповідно до закону України "Про захист прав споживачів".

Повернення товару (обмін)

Повернення (обмін) товару здійснюється в термін до 14 днів від дати відпускної накладної. Обов'язкова умова повернення - збереження заводської упаковки (розкрита упаковка в передбаченому місці, не вважається зіпсованою) комплектації та товарного вигляду виробу. Наявність документа, що підтверджує придбання запасної частини.

Деталі які встановлювались на автомобіль поверненню не підлягають.

Зовнішній вигляд і комплектність товару, а аткож комплектність всього замовлення повинні бути перевірені одержувачем в момент отримання. Після отримання замовлення, претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

При відмові від товару, у разі якщо він є частиною комплекту, повернення може здійснюватись тільки повним комплектом.

Повернення товару здійснюється за попереднім погодженням.

При поверненні товару, продавець не здійснює виїзд до Покупця.